VEŘEJNÁ VERZE

Europa Universalis IV

Na tomto překladu pracuje Paradox Češtiny
Pozadí

Příběh / popis hry

KOMUNITNÍ DISCORD / WEB

Europa Universalis IV Čeština

Europa Universalis IV Čeština 1.37.2 BETA  STEAM WORKSHOP

Stav aktualizace češtiny

Čeština je aktualizována na verzi hry 1.37.2. Překlad je v BETĚ. Z nového DLC Větry změny je přeložen zatím pouze obsah pro Teodoru a Hisn Kajfu.

Autoři aktuálního překladu

prdlyandelCZ

Možnosti podpory

Pokud byste nás chtěli finančně podpořit, a podpořit tak další překlad her od Paradoxu, tak mi klidně napište soukromou zprávu na discordu.

Hlášení chyb

Pokud během hraní s češtinou narazíte na nějakou chybu, tak prosím udělejte screen a napište o této chybě na discordu v sekci pro hlášení chyb pro EUIV. Předem děkuji.

Instrukce k instalaci češtiny

Čeština obsahuje čtyři složky – COMMON, GFX, HISTORY a LOCALISATION. Obsah těchto adresářů zkopírujete do identických složek ve hře.

Soubory hry lze nejčastěji najít zde, pokud máte hru Europa Universalis IV koupenou přes steam: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Europa Universalis IV

Pak jen stačí překopírovat tyto 4 složky do složky s hrou a přepsat originální složky COMMON, GFX, HISTORY a LOCALISATION. Tím je hotovo a můžete spustit hru.

 

Pokud chcete hrát EU IV s češtinou a současně také plnit achievementy, tak pak stačí jen přesunout Universal Checksum Patcher do složky s hrou, zapnout ho, vybrat EU IV a patchnout. Pak si můžete užívat EU IV s češtinou a také plnit achievementy dle libosti.

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Nahlásit chybu v překladu nebo problém s překladem

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Přidat nové oznámení

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.