Tým

Lokalizace.Net

Počet překladů: 54
Pozadí
Seznam členů
michalss
O skupině Lokalizace.Net

Něco málo o nás

Náš tým se zabývá tvorbou českých lokalizací více či méně známých herních titulů, které nebyly z nejrůznějších důvodů počeštěny oficiální cestou. Tento čím dál častější jev nutí české hráče hrát daný titul v originálním jazyce, což nemusí každý ocenit. Právě v těchto situacích zasahujeme my a za podpory jak českých prodejců, tak i samotných fanoušků se dobrovolně lokalizace ujímáme.

Naše lokalizace

Postup zveřejnění našich českých lokalizací je známý a již osvědčený. Všechny námi vytvořené češtiny směřují po kompletním dokončení přímo do rukou českých hráčů, a to zadarmo. Uživatelům lokalizací také poskytujeme asistenci v případě technických či jiných potíží. Nutno podotknout, že práce na češtině nekončí jejím uveřejněním, ale pokračuje společně s neustále vydávanými patchy, tedy aktualizacemi od vydavatele, které více či méně mění strukturu textů ve hře. Tuto skutečnost naše skupina nijak neovlivní, můžeme jen vydávat další verze lokalizace, které budou odpovídat dané verzi hry.

Cesta ke zdárnému konci

Každá kompletní lokalizace musí projít třemi základními stádii: překladem, korekcí a testováním. Všechny tyto části jsou časově náročné, dělbou práce se však snažíme dodat lokalizaci hráčům co nejdříve. Testování slouží ke korekci technických chyb souvisejících se zavedením češtiny do hry. Po opravě těch nejzávažnějších chyb ohrožujících herní zážitek vydáváme první tzv. beta verzi lokalizace. Beta verze obsahuje kompletní překlad a je technicky vyhovující, i přesto je nutné češtinu vyzkoušet více lidmi.

Překlady od Lokalizace.Net