VEŘEJNÁ VERZE

Aura 2: The Sacred Rings

Na tomto překladu pracuje ADV Dream
Pozadí

Příběh / popis hry

Aura 2: The Sacred Rings je volné pokračování prvního dílu puzzle adventury s názvem Aura: Fate of the Ages. Opět se tak ocitáte v roli Umanga, nejlepšího studenta klanu Strážců, jehož úkolem je ochránit Posvátné prsteny a Tetrahedrony. Tyto vzácné artefakty mají totiž schopnost propůjčit jejich držiteli neomezenou moc a nesmrtelnost, takže nesmí v žádném případě padnout do nepovolaných rukou. Umang na konci prvního dílu vstupuje do portálu určeného pro přesun mezi světy Strážců, aby tak unikl svým pronásledovatelům. Naneštěstí ho při tom sleduje Bargul, velitel Temné legie, jehož kouzelník Gugon ovládá svými kouzly Durada, vůdce povstání v klanu Strážců. Bargul neváhá ani vteřinu a aby co nejdříve získal artefakty potřebné pro ovládnutí světa Strážců, vysílá za Umangem ihned svoje vojáky. Umang se mezitím probouzí na neznámém, nehostinném místě, ve velmi podivném domě s jeho ještě podivnějším obyvatelem. Jeho prvním úkolem je nejen prozkoumat zvláštní obydlí, ve kterém se právě nachází, ale navíc zprovoznit i všechny jeho důmyslné systémy. Podaří se mu to právě včas, neboť ho poměrně brzy vypátrají vojáci Temné legie, vyslaní svým vůdcem Bargulem. A tak Umangovi přijde víc než vhod, že toto zvláštní obydlí je mobilní dům v pravém slova smyslu. Jak jinak by se bezpečně dostal do údolí Manula? Dobrodružsví Umanga samozřejmě plyne stále dál a postupně navštíví i další oblasti nádherného světa Strážců. Setká se zde s mnoha zajímavými lidmi a řeší spoustu nevšedních logických úkolů a hádanek. Neustále si však musí dávat pozor na své pronásledovatele, stačí chybný krok a je okamžitě zatčen nebo rovnou usmrcen. Nezbývá tedy nic jiného, než zprovoznit jeden starý nepoužívaný portál a vydat se přímo do jednoho ze světů Strážců, který již padl do rukou ničemného Bargula a jeho nohsledů. Jedině tak lze skoncovat se zlem jednou provždy. Budoucnost Posvátných prstenů a světa Strážců tedy leží pouze v Umangových rukou.

Instrukce k instalaci češtiny

Hra byla otestovaná se všemi jejími jazykovými verzemi a vše by mělo dobře fungovat. Jen u ruské verze hry není ozvučená úvodní animace.
Pokud by se přeci jen nějaký technický problém vyskytl nebo byste náhodou narazili na překlep v textu, neváhejte nás kontaktovat.

Jak vložit překlad do hry, je popsáno v instalátoru.

Na hru Aura 2: The Sacred Rings samozřejmě existuje i český návod. V případě, že byste jej potřebovali, najdete jeho nejnovější verzi zde.

Technická podpora: kfrey@centrum.cz nebo Jennza@centrum.cz

Karel Frey a ADV Dream přeje příjemnou zábavu.

 

 

 

 

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Nahlásit chybu v překladu nebo problém s překladem

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Přidat nové oznámení

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.