VEŘEJNÁ VERZE

MADiSON

Na tomto překladu pracuje Lukyn92
Pozadí

Příběh / popis hry

MADISON je psychologický horor z pohledu první osoby, který přináší pohlcující a děsivý zážitek. Pomocí instantního fotoaparátu propojte lidský svět se záhrobím, pořizujte snímky a sami je vyvolávejte. Řešte hádanky, zkoumejte okolí a hlavně přežijte.

Instrukce k instalaci češtiny

Klient

 • Steam

Instalační pokyny jsou popsané v instalátoru

 

 

 

 1. F4JJ1911 02.06.2024
  Určitě koupím a vyzkouším až bude ve slevě. Je to můj oblíbený žánr a s CZ to dostane nový rozměr. Dobrá práce a jen tak dál. :)

  1. bendluk 02.06.2024
   F4JJ1911 napsal/a:
   Určitě koupím a vyzkouším až bude ve slevě. Je to můj oblíbený žánr a s CZ to dostane nový rozměr. Dobrá práce a jen tak dál. :)...

   Díky.

 2. michalss 02.06.2024
  Doufám, že to nejsou AI lokalizace?

  1. bendluk 02.06.2024
   michalss napsal/a:
   Doufám, že to nejsou AI lokalizace?...

   Jestli narážíš na to, že za 2 dny jsem sem dal 4 překlady, tak kromě jednoho jsem je sem přesunul z Komunitních češtin, kam jsem je dal už před nějakou dobou. Navíc překlady jsou to na menší hry, které jdou udělat i bez AI. Ale ano, využívám DeepL na dlouhé odstavce a bloky textu, abych nemusel slovo od slova otrocky přepisovat. Prostě překladač mi něco vyplivne a já si to upravím podle svého. Ale to není zakázané, ne? Pořád jde o nezanedbatelnou úsporu času. Prostě v mém případě nejde o prosté CTRL-C, CTRL-V, a nějaký paskvil bych nevypustil.

  2. michalss 02.06.2024
   bendluk napsal/a:
   Jestli narážíš na to, že za 2 dny jsem sem dal 4 překlady, tak kromě jednoho jsem je sem přesunul z Komunitních češtin, kam jsem je dal už...

   OK tak to je fajn..

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

 1. straky. 14.07.2024 Hlášení přijato, pracuje se na opravě.
  Po vloženi češtiny mi vyskoci jen tohle
  Přílohy: příloha 1

  1. bendluk 14.07.2024
   straky. napsal/a:
   Po vloženi češtiny mi vyskoci jen tohle...

   Teď jsem češtinu nainstaloval a hra i cz fungují, ani aktualizace hry nebyla. Takže si zkontroluj, že máš nejnovější steamovou verzi hry, pokud ano, tak ověř integritu souborů hry ve Steamu, a potom znovu zkus nainstalovat cz. Instalační složka musí být \MADiSON\MADiSON_Data\. V instalátoru na konci by u každého řádku mělo být [SUCCESS].

Nahlásit chybu v překladu nebo problém s překladem

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Přidat nové oznámení

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.