VEŘEJNÁ VERZE

Pillars of Eternity CE

Na tomto překladu pracuje Lokalizace.Net
Pozadí

Příběh / popis hry

Pillars of Eternity je izometrické fantasy RPG od Obsidianu, vytvořené k poctě klasikám jako byl Baldurs Gate a jemu podobným hrám.

Pillars of Eternity

 • Hrajte za jednu ze šesti ras: Human, Aumaua, Dwarf, Elf, Godlike a Orlan.
 • Využijte pět základních schopností k překonání každé situace: Stealth, Athletics, Lore, Mechanics, Survival.
 • Vlastní úprava postav, tvoření: Vytvořte si postavu jako jednu z jedenácti tříd - Barbarian, Chanter, Cipher, Druid, Fighter, Monk, Paladin, Priest, Ranger, Rogue a Wizard.
 • Vytvořte si svůj příběh: Postavte se na stranu rozličných frakcí využitím systému reputace, kde každý váš čin nebo volba mají dalekosáhlé následky.
 • Klasická RPG stále zůstávají doménou počítačových hráčů. Herní matadoři ze studia Obsidian mají za sebou skvostnou historii, vždyť kdo by neznal Baldur’s Gate nebo Planetscape: Torment. V dnešní době si však nebyli jisti, zda o izometrický styl hraní bude dostatečný zájem. Velký úspěch na Kickstarteru se však postaral, že se vydáte na dobrodružnou jízdu napříč poutavým fantasy světem.

Příběh nás zavede do fantasy světa, kde není nic jak se zdá a kde se ukáže, kdo je skutečným hrdinou a kdo je jen na konci potravního řetězce. Připravte se na prozkoumávání prostředí, kde Vás Obsidian protáhne od sněhu až po bujné lesy a kde narazíte na vše co Vám doposud chybělo. Pokud máte rádi opravdová RPG a dlouho se Vám nedařilo nic najít, tak právě nyní tu Vaše hledání končí. Pillars of Eternity je tu pro Vás.

Děkujeme původnímu překladateli Luque2, který se o to už nemůže postarat bohužel..

Instrukce k instalaci češtiny

Funguje na všechny klienty.

 1. michalss 09.06.2024
  Překlad se připravuje po updatu...

 2. Snco1301 09.06.2024
  Tato verze je stejná jako dříve vydaný instalátor?

  1. michalss 09.06.2024
   Snco1301 napsal/a:
   Tato verze je stejná jako dříve vydaný instalátor?...

   neni stejna jsou pozity texty ale je to trosku jinak..

 3. kevin36 09.06.2024
  Nešlo by sem prosím hodit i ten zbytek z překladu. Skloňování jména hrdiny.

  1. michalss 09.06.2024
   kevin36 napsal/a:
   Nešlo by sem prosím hodit i ten zbytek z překladu. Skloňování jména hrdiny....

   Asi nerozumim otazce ?

  2. michalss 09.06.2024
   kevin36 napsal/a:
   Nešlo by sem prosím hodit i ten zbytek z překladu. Skloňování jména hrdiny....

   Uz asi chapu, podivam se na to ta aplikace asi nebude uplne fungovat, bohuzel nemam zdrojak abych to upravil ale pokudim se o to. Nicemen nebude to hnedka..

  3. kevin36 09.06.2024
   michalss napsal/a:
   Uz asi chapu, podivam se na to ta aplikace asi nebude uplne fungovat, bohuzel nemam zdrojak abych to upravil ale pokudim se o to. Nicemen nebude to hn...

   Výborně děkuji.

  4. kevin36 19.06.2024
   michalss napsal/a:
   Uz asi chapu, podivam se na to ta aplikace asi nebude uplne fungovat, bohuzel nemam zdrojak abych to upravil ale pokudim se o to. Nicemen nebude to hn...

   Zdravím. Už se podařilo s tím skloňováním něco udělat?

  5. michalss 23.06.2024
   kevin36 napsal/a:
   Zdravím. Už se podařilo s tím skloňováním něco udělat?...

   Bohuzel nemel sem na to cas zatim...

 4. josefvrsanskybrumik 15.06.2024
  Ahoj.Mám problém s instalací češtiny na macos. Po nahraní souborů do balíčku se hra ani nespustí. Děkuji za odpověď

  1. michalss 15.06.2024
   josefvrsanskybrumik napsal/a:
   Ahoj.Mám problém s instalací češtiny na macos. Po nahraní souborů do balíčku se hra ani nespustí. Děkuji za odpověď...

   To je mi lito ale bohuzel v tomto nedokazi pomoci. MacOS neresime a nebudeme, pac to nikdo z nas nema.

  2. josefvrsanskybrumik 16.06.2024
   michalss napsal/a:
   To je mi lito ale bohuzel v tomto nedokazi pomoci. MacOS neresime a nebudeme, pac to nikdo z nas nema....

   Ok. Kouknu na to a když upravím tak to pošlu vám. čeština z prekladyher.eu je funkční tak projedu rozdíly v textu a souborech.

 5. Corvus 24.06.2024
  OBROVSKÝ dík za aktualizaci překladu, protože z nějakého zvláštního důvodu se vývojáři rozhodli po deseti letech udělat 13 GB patch/update a SAMOZŘEJMĚ že to zničilo češtinu. A opravdu jsem se toho velmi obával, protože pokud se nepletu, tak když zanikal portál překladů, tak se psalo, že autor lokalizace se dál již Pillars of Eternity nebude věnovat. Takže jsem jen tak pro kontrolu DNES rozklikl tuhle stránku a zjistil, že DNES byl nahozen do manažera češtin 3.0 překlad na hru na stávající verzi. Neuvěřitelná náhoda! Vše jede na 100% a je to zase paráda! Tyhle updaty po X letech jsou absolutní peklo. Mám z nich vůbec největší obavy právě kvůli roky hotovým lokalizacím. Stejně jako nedávno vývojáři Stalkera, kvůli vydání série na konzolích, sáhli do steamových verzí VŠECH her a řadě lidem to zničilo češtinu. Já jsem patřil mezi vyvolené a jdou mi všechny tři Stalkeři kompletně česky. Z toho jednička i z českým dabingem. Uf! Ale u Pillars jsem měl fakt obrovské obavy, ale naštěstí jste to dali dohromady a shodou náhod dnes nahodili do manažera češtin. Při té příležitosti, abych se s lokalizací nemusel "patlat" ručně, jsem konečně přešel z dvojky na manažera češtin verze 3 a vše funguje nádherně. Nemohu se dočkat překladu Hogwarts Legacy a Life Is Strange: Double Exposure. Ještě jednou obrovský dík všem, co umožnili češtinu do aktuální verze Pillars of Eternity!

 6. Corvus 24.06.2024
  Jinak doufám, že překlad dvojky Pillars of Eternity: Deadfire stále pokračuje... Nic si tak nepřeju jako lokalizaci této RPG pecky... Nemáte někdo nějaké info?

 7. Corvus 10.07.2024
  Ty vole proč??? Co se v Obsidianu děje, že mají potřebu po dekádě rejpat v hotové hře? Teď naskočila na Steam zbrusu nová 5,1 GB aktualizace hry... Už úplně vidím, jak to zase rozjebe češtinu. Sakra! Nechápu, proč se už podruhé v tomhle roce vrtají ve hře z roku 2015. To nemají dost práce s Avowed? Ach jo...

 8. Frajer49 11.07.2024
  Achjo, zase nová aktualizace a opět nefunkční čeština. Nějaký rady, jak to rozchodit? Popřípadě uděláte aktualizaci češtiny? Díky za odpověď.

  1. Corvus 11.07.2024
   Frajer49 napsal/a:
   Achjo, zase nová aktualizace a opět nefunkční čeština. Nějaký rady, jak to rozchodit? Popřípadě uděláte aktualizaci češtiny? Díky za o...

   Přesně... Je to fakt k nasrání. Absolutně mi uniká smysl, proč se proboha hrabou pomalu po 10 letech v kompletně hotové hře, která má i pokračování. To je prostě neuvěřitelné. Ať se věnují vývoji Avowed, na který drtivá většina lidí zatím nadává a nechají hotové hry na pokoji. Také se velice přimlouvám za update češtiny, mám Pillars zrovna rozehrané a jsem fakt mrzutej, že nemůžu hrát v češtině dál. Díky moc!

 9. Corvus 12.07.2024
  Update: Tak čeština do Pillars funguje i nadále! Byl to ale zase proces... Jen nainstalovat ten update. Všechno (u mě, s mým internetem na horách) na hodiny. Ověření souborů, aby se hra dostala do vanilla stavu - hodiny. Bez ověření integrity souborů update hry vyhazuje chybu a spadne. Instalace updatu hry - hodiny. Dále následovalo další automatické ověřování + samotná další instalace. (nechápu tu dvojitou instalaci) Všechno spolykalo dohromady snad 10 hodin, ale jak jsem uvedl, já mám šílenej internet od lokálního poskytovatele v Harrachově a tím se u mě vše z minut natahuje na regulérní hodiny. Aplikace češtiny přes manažera češtin na updateovanou hru proběhla v pořádku. A naštěstí vše funguje nádherně v češtině i nadále. Fakt pevně doufám, že už se VYSEROU na hrabání se v deset let staré hře, která vyšla i v tzv. Completed Edition, čímž člověk očekává, že je, sakra, kompletní! Ať už se věnují jen Avowed. Nepamatuji se, že bych zažil, aby se někdo hrabal ve hře, která má na trhu uzavřenou kompletní edici a dokonce i druhý díl...

 10. Logi 18.07.2024
  Ahoj, chci se zeptat jestli by měla čeština fungovat i na datadisky WHI a WHII?

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Nahlásit chybu v překladu nebo problém s překladem

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Přidat nové oznámení

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.