VEŘEJNÁ VERZE

Batman Akham Knight

Na tomto překladu pracuje Lokalizace.Net
Pozadí

Příběh / popis hry

Vítejte v Gotham City, městě v posledním tažení a jedině Batman, může město zachránit. Vydejte se na poslední pouť, poslední boj s nepřáteli ze stínů minulosti, i zcela novými. Jedná se o završení celé Batman série od studia Rocksteady.

 

V tomto explozivním finále v sérii Arkham musí Batman postavit proti ultimátní hrozbě městu, které přísahal chránit. Scarecrow se vrací, aby spojil neslavný seznam superpadouchem včetně Penguin-a, Two-Face-a a Harley Quinn, a spolu zničili Temného rytíře jednou provždy. Batman: Arkham Knight přináší unikátní designované verzi Batmobile, který můžete poprvé v sérii konečně řídit. Přidání tohoto legendárního vozu v kombinaci s oceňovanou hratelností série Batman Arkham přináší hráčům nejlepší a nejkompletnější Batman zážitek a možnost jezdit se po ulicích obrovského Gotham City. Staňte se Batmanem.

Instrukce k instalaci češtiny

 • Bohužel  je tahle hra extrémně komplikovaná pro jinou instalaci než je instalátor. Proto jde instalovat pouze instalátorem a nikdy nepůjde jinak. K instalaci je potřeba instalovat DotNet Framework 4.7 >.
 • Instalace může trvat i 2 hodiny! 
 • POUZE STEAM!!

 

 1. kiko_111 02.06.2024
  Niekto komu sa to podarilo spojazdniť na epicu prosím? Nic nefunguje :(

  1. michalss 02.06.2024
   kiko_111 napsal/a:
   Niekto komu sa to podarilo spojazdniť na epicu prosím? Nic nefunguje :(...

   je testovana pouze na steamu. Na Epic asi nepujde...

 2. Trhan Bob 30.06.2024
  Super práce s aktualizací. Je pěkné vydět že se pořád staráte i o starší češtiny. Zasloužíte si zase něco přispět na chod serveru. Výplata to jistí.

  1. michalss 30.06.2024
   Trhan Bob napsal/a:
   Super práce s aktualizací. Je pěkné vydět že se pořád staráte i o starší češtiny. Zasloužíte si zase něco přispět na chod serveru. V...

   dekujeme, kazda kacka se hodi na pokryti nakladu... :)

 3. ShadyWolf 30.06.2024
  funguje to někomu na steam verzi ?

 4. Piškotka 30.06.2024
  Nainštaloval som korektne češtinu a hra je stále v angličtine. Vie niekto prosím pomôcť? Mám STEAM verziu.

 5. lukyn111 02.07.2024
  Hra se mi vůbec nezobrazuje v manageru. Neví někdo čím to může být?

  1. michalss 04.07.2024
   lukyn111 napsal/a:
   Hra se mi vůbec nezobrazuje v manageru. Neví někdo čím to může být?...

   je to tak schvalne, instalace je tak komplikovana ze sem udelal je instalator..

  2. lukyn111 05.07.2024
   michalss napsal/a:
   je to tak schvalne, instalace je tak komplikovana ze sem udelal je instalator.....

   Po instalaci instalátorem je hra stále anglicky a v logu jsou samé errory - Error Message=Nelze vytvořit soubor, který již existuje.

  3. michalss 05.07.2024
   lukyn111 napsal/a:
   Po instalaci instalátorem je hra stále anglicky a v logu jsou samé errory - Error Message=Nelze vytvořit soubor, který již existuje....

   tak tam mas starou cz asi nebo neco podobneho. Instaluje se to na uplne cistou hru..

 6. petas 05.07.2024
  Do instalátoru mi nejde vložit cesta, ať je to přes steam nebo ne , a když to zkusím přes managera tak to též nejde ani se nezobrazuje že je hra nainstalovana nebo připravená je chyba u mě nebo co bych měl dělat?

 7. petas 06.07.2024
  a KDYŽ SE TO ZADAŘÍ iNSTALÁTOR PO PŮLCE instalace zmizí tak chyba asi u mě není pls poraďte někdo

 8. Ethan2727 20.07.2024
  Na jednom nejmenováném torrentovém foru jsem našel kde nekdo psal že má verzi Batman: Arkham Knight Premium Edition a že použil starší instalátor vytvořeny lokalizací.net a čeština mu jede použil Batman_AK_CZ_V2.0.exe Spusť,a naklikaj zložku kde maš nainštalovanu hru Príklad D:GamesBatman™ Arkham Knight Premium Edition To druhé je odinstalator češtiny BatmanAK_CZ_Manager_1.5.exe Nevím zda ta čeština má přeložené i dlc a zda funguje i na epick games verzi.Ale za pokus to stojí a blbě se dá sehnat ja jí mám ale nikam ji nahrávat nebudu.Protože vím že že funguje na staženou warez verzi Batman: Arkham Knight Premium Edition která nedostavá aktualizace.Koukal jsem se na Manažera v2 a tam je pouze verze 1.5 a starší verze byly smazány.Takže pokud někomu nejede cz muže vyzkoušet tu verzi co jsem napsal protože už jina šance není aby mu šla cz než to někdo zase updatuje.

  1. Ethan2727 20.07.2024
   Ethan2727 napsal/a:
   Na jednom nejmenováném torrentovém foru jsem našel kde nekdo psal že má verzi Batman: Arkham Knight Premium Edition a že použil starší inst...

   Dodatek někdo piše řidte se navodem instalatoru a instalujte to sem C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Batman Arkham Knight\Binaries\Win64“ a někod pak posal C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Batman Arkham Knight je potřeba tu skusit. Podle mého ale čeština z pluginu co tu je verze 1.5 k dispozici přes lokalizace net manažera funguje ale lidi dělaj jednu základni chybu že když si nainstaluji cz a jsou online ve steamu tak spustej hru a tím češtinu zničí neco jim steam zase přepíše neco v nastavení.Museji jít pokaždé když chtejí hru spustit do offline režimu a pak teprve spustit hru aby steam neoveřil a nepřepsal nejaké soubory.U dost her se to tak musí delat hrát po počeštení jenom offline.Je třeba taky vyzkoušet toto.

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

 1. Piškotka 02.07.2024 Hlášení odesláno, čeká na přijetí moderátorem.
  Nainštaloval som korektne češtinu a hra je stále v angličtine. Vie niekto prosím pomôcť? Mám STEAM verziu.

Nahlásit chybu v překladu nebo problém s překladem

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Přidat nové oznámení

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.