PŘEKLÁDÁ SE

Star Trek: Resurgence

Na tomto překladu pracuje Starsoul
Pozadí

Galerie / ukázky češtiny

×
havLightbox Image

Příběh / popis hry

Popis:

Píše se rok 2380 v období po událostech Nemesis a před 16 lety započal i Star Trek Nová Generace. Vy jako nový první důstojník Jara Rydeková nastupujete na v té době po nehodě už půl roku opravovanou výzkumnou loď Resolute a nejste sami. Další ústřední postavou, za kterou budete hrát je poddůstojník Carter Diaz, který nastupuje do inženýrské posádky. Obě tyto postavy vás zavedou do jiných oblastí na lodi i mimo ni a mají tak i svou vlastní linku a rozhodování, které se vzájemě ovlivňují v tomto skvělém příběhu.

Ve hře existují i trochu slabší minihry, které vám dají možnost ovládat transportér, střelbu z phaseru, ovládání trikordéru nebo jednoduché pilotování raketoplánu. Každopádně pro fanoušky to je povinnost a tak jsem se rozhodl udělat ke hře pořádnou češtinu, jelikož je to příběhová hra o rozhodování, tak i docela ukecaná. Aby jste se v dialozích neztratili a mohli si tento příběh užít pořádně. Sice je ke hře AI čeština, ale ta víc věcí przní než napomáhá pochopit.

Instrukce k instalaci češtiny

Verze hry:
Epic Games

 

Bude doplněno

 1. F4JJ1911 10.06.2024
  Tohle vypadá slibně, i když nejsem fanda zrovna Star-treku, hrál jsem pouze jednu Star Trek: The Game (2013), tak se docela těším, Telltale studio tomu určitě přidalo víc interaktivity a rozhodování a dokonce i střílecí pasáže, jak jde vidět z ukázky, což nebývá u tohoto studia zvykem. Takže full-spektrum zážitek s češtinou určitě bude a za to moc děkuji už předem. Díky a ať se překládání daří.

  1. Starsoul 10.06.2024
   F4JJ1911 napsal/a:
   Tohle vypadá slibně, i když nejsem fanda zrovna Star-treku, hrál jsem pouze jednu Star Trek: The Game (2013), tak se docela těším, Telltale stu...

   Moc díky, ještě k tomu dělám korekce na mé další češtině, takže se tomuhle nevěnuji ještě naplno. Každý den jen část nějaké kapitoly, ale zanedlouho to bude s rychlostí překladu slibnější.

Přidat příspěvek

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Nahlásit chybu v překladu nebo problém s překladem

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.

Přidat nové oznámení

Pro přidávání příspěvků do diskuze je nutné se přihlásit.